Corona haalt streep door eindejaarsbijeenkomst CPF

Het was een moeilijke beslissing, maar de geplande eindejaarsbijeenkomst op donderdag 9 december met een bijdrage van Ben Posthumus van Silent Speakers gaat niet door. De besmettingscijfers als gevolg van het coronavirus zijn hoog en de maatregelen die de rijksoverheid uitvaardigt, beperken de organisatie van een voor onze leden aantrekkelijke en effectieve bijeenkomst.
Uit voorzorg en voor de veiligheid van onze leden schorten wij bijeenkomsten van het CPF dan ook op totdat deze weer op een goede, zorgvuldige en veilige manier kunnen worden georganiseerd. Leden die zich reeds hadden aangemeld, ontvangen separaat een annuleringsbericht.
Wij hopen dat wij in 2022 de negatieve gevolgen van corona ruimschoots goed kunnen maken met nieuwe interessante en informatieve bijeenkomsten. Wij houden u hiervan op de hoogte.